Najhoršie filmy za rok 2015

Po tom čo sme mali najlepšie filmy, poďme sa presunúť na tú opačnú stranu. Na najhoršie filmy tohto roku. Ak si však mal s nejakým z nich zábavu, to je úžasné a dôležité. Taktež som nevidel každý film roku 2015 tak ak tu tvoj najmenej obľúbený nebude, prepáč. Tie filmy nie sú zlé, niektoré ma jednoducho iba nebavili.

 

#5

Tommorowland

Tommorowland je film s Georgeom Cloonyem a nejakými dievčenskými herečkami. Film je strašne pomalý a nezáživný. Problém je, že dve tretiy filmu sa dostávajú do toho miesta a na konies zistia, že Tommorowland je niečo iné kde sa ani neoplatí žiť.

#4

Pixels

Od filmu s Adamom Sandlerom som čakal málo a dostal som ešte menej. Kevin James ako president? V žiadnom prípade. Fakt, že záverečné titulky sú zábavnejšie ako film samotný dokazuje aký je to zlý film.

#3

Insurgent

Divergencia bola zlá. Toto je horšie. Všetko je horšie. Reterdovaný príbeh, príšerné postavy a zle natočené akčné scény (ak ich cheš volať akčnými). Celkovo zlý zážitok.

 

#2

Rozhodnúť sa medzi najhoršími dvomi bolo ťažké. Nakoniec som sa rozhodol, že keby som si mal jeden pozrieť, ktorý by som si pozrel “radšej”.

Maze Runner 2

Druhý YA sfilmovaný román spravený iba kôli peniazom. Neodpovedá žiadnym otázkam z prvej časti a celkovo nenapĺňa ničím, iba prázdymi lakačkami. Na opačnej strane film má úžasnú kinematografiu, z kaýdej sekundy sa dá spraviť pekný obrázok. A tu je ten problém. Ak ide najlepší fotograf po ulici a zbadá hovno, môže ho nafotiť najlepšie ako vie ale stále je to hovno. Maze Runner 2.

 

#1

Fan4stic

Najhorší film roku je štvrý pokus o Fantastickú Štvorku. Zlý pokus. Prvých 40 minút je film iba zlý. Potom je príšerný. Hlavne záporák Dr. Doom. Najhoršie CGI roku 2015

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s