Sobotná herná nálož #3: Samé trailery

Je sobota a táto herná nálož prináša všetko čo sa stalo za posledný týždeň vo svete hier.

-Bethesda spolu s trailerom na prededa všetkých FPS, Doom, oznámila aj dátum vydania, 13. máj v piatok. Áno, v piatok trinásteho. Taktiež bola oznámená zberateľská edícia s 30 centimetrovou soškou démona.

-Odhalený bol taktiež príbehový trailer na prequel k výbornému Mirror’s Edge s podtitulom Catalyst. Rovnako ako Doom aj tento trailer pripomína dátum vydania, 24. máj.

-Si fanúšik Lega? Máš rád Star Wars? Tak čo keby som ťa potešil správou, že sa chystá hra Lego Star Wars: The Force Awakens. Bude plná typického lego humoru a nádhernými scenériami. Hra bude dostupná ako na staré, tak aj na nové konzole.

-Ak už máš po krk tých futuristických strieľačiek, tak mám hry pre teba. Blíži sa Battalion 1944, hra ktorá vychádza z prvých Call of Duty. V jadre je to strieľačka s pechotou, ktorá sa odohráva v najikonickejších lokáciách druhej svetovej vojny. Celá hra je vystavaná v Unreal Engine 4. Ak by si chcel titul podporiť, tak momentálne beží kampaň na Kicksarteri.

3001769-8

-Včera vyšiel na Steame Xcom 2 spolu s live-action videom, ktoré prezrádza viac o tom, ako máme útočiť. Na rozdiel od minulého dielu bude jadro hry trochu iné. Mimozemšťania si totiž myslia, že Xcom bol zničený ale strašne sa mýlia. Mýlia sa doslova smrteľne. Namiesto toho, aby mimozemšťania útočili na vás, budete vy útočiť na nich. Celá hra bude trochu viac o utajení. Toto otvára obrovské taktické možnosti a väčšina mimozemšťanov môže byť mŕtvych už v prvom kole.

-Hráčsku komunitu rozbúrila fotka, kde sa ľudia správajú ako ľudia. Nič viac sa nedá dodať. Tu je.

CaRvWxFUkAArP_Z

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s