Sobotná herná nálož #4: Unravel, Beta The Division

Ďalší diel plný videohrnýh noviniek. Poďme na to.

-Marketing hry je dôležitá časť herného priemyslu. Očividne si to uvedomujú aj ľudia z štúdia Techland, ktoré stojí za vynikajúcim Dying Light. Ponúkajú totiž balíček za 10 miliónov dolárov. A čo dostaneš v takomto balíku? V prvom rade vedľajšiu rolu v pripravovanom Dying Light: The Movie. Následne sa ti dostánú herecké lekcie, tréning parkouru, lekcie riadenia off-road vozidla a pár ďaľších vecí. A že vraj si to off-road auto môžeš nechať. Samozrejme, že to Techland nemyslí vážne, iba si chce zaistiť aby sa o novom Dying Light: The Following rozprávalo. A to im ide.

dying-light-the-following-world

Xcom 2 je bezpochyby úžasná stratégia. Jediné, čo hráčov štve, ak sa neráta 99 precentná šanca na zásah a následné minutie, a to sú načítacia doby. Pokiaľ nemáš ozajstnú mašinu, tak si po úspešnej misií chvíľku počkáš. Našťastie, hráči našli vážne nečakaný trik. Po splnení misie stačí stlačiť caps-lock, hra sa na chvíľu sekne ale potom bude načítanie hneď u konca. Podľa mnohých výpovedí na Reddite to vyzerá, že táto metóda naozaj funguje.

xcom_2_cover_art

-Beta test hry The Division sa skončil a Ubisoft vydáva nejaké štatistyky. Ceklovo bolo odohraných 621 miliónov minút. Jeden hráč dokonca stihol nahrať 90 hodín zo skoro 120 hodinového beta testu. Hráči zabili skoro 300 miliónov ďaľších ľudí a nahádzali cez 9 000 000 granátov. Taktiež sa ukázalo, že v PvP zóne hráči zaútočili na spoluhráčov približne 87% prípadov. Never nikomu.

the-division-will-get-first-xbox-one-gameplay-demo-at-gamescom-2014-video-454468-10

-Pamätáš si hru Quantum Break o ohýbaní času? Pôvodne to mala byť exkluzívnosť na Xbox One ale niečo sa zmenilo. Ak si hru predobjednáš v deň vydania je dostaneš zadarmo na systém Windows 10. Áno, Quantum Break bude aj na PC. Spolu s týmto oznámením sme dostali aj pekný gameplay trailer.

-Tento týždeň EA vydalo úžasnú logickú hru, Unravel. Nikdy nebol hrdina bez tváre tak plný emócií. Ak máš čas a chceš, choď si po Unravel čo najskôr.

-A ako posledú správu máme nádherné video od Xboxu s jeho najnovšími a najväčšími hrdinami.

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s