NHS #5: Layers of Fear, Bethesda, Far Cry Primal

Najčestvejšie novinky zo sveta hier.

 

-Až do nedele 21. februára bude The Division v ďalšej bete. Ak sa chceš k bete pripojiť, musíš mať predobjednanú samotnú hru a trochu šťastia.

division21280jpg-bfd4a7_1280w

Far Cry Primal asi nemusím predstavovať. Pre istotu to však spravím. FC: Primal je FPS odohrávajúca sa v dobe kamennej, presnejšie v dobe kedy sme práve objavili oheň. Najzaujímavejšie na tom celom je asi to, že si môžeš ochočiť zvery ako vlky alebo šablozubé tigre. Znie ti to zaujímavo. Tak ťa potom iste poteší, že hra vyjde 23. februára.

 

Rocket League je úžasná rýchla futbalová hra s raketovo poháňanými autami. Samozrejme, hra už je na svete nejaký ten piatok. Tak čo je nové? Rocket League príchádza na Xbox One s všetkými doterajšími DLC zadarmo a špeciálny skin z hry Halo Gears of War.

rocket-league-gears-of-war-car

-Pshychologický horror Layers of Fear má špeciálny preview na Xbox One. Čo by však naozaj malo byť zaujímavé je to, že každý pohyb s kamerou mení prostredie.

-Keďže jeden trailer nestačí, From Software vydali launch trailer na nádherne vyzerajúci Dark Souls 3. Samotná hra dorazí na začiatku apríla.

-Hideo Kojima a Guillermo del Torro mali nedávno verejnú diskusiu, čo bolo super. Čo je na tom všetkom také zaujímavé je to, že del Torro povedal “I’ll do whatever the f*ck you want.” ako odpoveď na spoluprácu s Kojimom na novej hre. Taktiež si vymieňali názory, čo sa komu ľúbi o tom druhom. Hideo je veľký fanúšik filmu Pan’s Labyrinth (čo dáva zmysel) a Guillermova obľúbená scéna z Metal Gearu je Psycho Mantis. Vyzerajú a správajú sa ako veľký kamaráti k sebe, čo je úžasné. Rozplývali sa nad možnosťmi ich novej PS4 hry, čo je pre nás všetkých dobrá správa.

kojima-del-toro-project_07-24-15

del-toro-and-kojima

-Tod Howard z Bethesdy oznámil, že namiesto ich klasického postupu jednej veľkej hry, taraz majú rozrobené tri(!!!) projekty. To ma privádza k myšlienke, že jeden z nich musí byť ďalší Elder ScrollsElder Scrolls 6 by rozhodne nebol zlý nápad.

Fallout 4 maker Bethesda is working on 3 new games

-Posledná správa sa týka Star Wars. Fanúšikovia by chceli celý Kinght of the Old Republic prerobiť v Unreal Engine 4. Z toho čo sme zatiaľ videli to vyzerá naozaj sľubne.

 

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s