NHS #8: Daisy Ridley, Cyberpunk 2077 a Overwatch

Máme tu ďaľšiu kopu noviniek zo sveta hier. Tak sa na to poďme pozrieť!

-Začneme jednou príjemnou správou, a to tým, že riaditeľ 2K (vydavateľ série GTA) povedal, že nechcú zbytočne dojiť túto sériu. Nehcú vydávať nové Grand Theft Auto alebo Red Dead každý rok, čo je absolútne fajn. Riaditeľ 2K mal naozaj zaujímavé myšlienky, ktoré bolo osviežujúce počuť.

“We don’t intend to change annual strategy because of product fatigue. [Take-Two] creates franchise value and [releases have] to be managed deliberately,” Slatoff continued.

“It’s tempting to have continuous releases and milk a franchise as far as you can, [but] we’ve seen that fatigue in other franchises in the games industry. With almost every single franchise for us, the latest release is bigger than the one before.”

This slideshow requires JavaScript.

-Malá rýchla informácia: Bethesda najíma nových ľudí na “bleeding-edge RPG”. Možno Elder Scrolls 6.

-Síce to s hrami až tak nesúvisí, ja to tu oznámim. Je šanca, že v novom Tomb Raider filme bude hrať Daisy Ridley. Daisy bola super v Star Wars, takže ja osobne proti tomu nič nemám.

http://deadline.com/2016/03/daisy-ridley-lara-croft-tomb-raider-star-wars-force-awakens-1201717660/Star Wars: The Force AwakensDaisy RidleyPh: Brian Bowen Smith©Lucasfilm 2015

-Pamätáš si ešte hru Cyberpunk 2077 robenú štúdiom CD Projekt Red? Nie?? Tak tu si pozri ten trailer.

Hudba: Archive-Bullets

Zhliadnutý? OK. Lebo CD Projekt nedávno oznámil, že toto RPG bude ešte väčšie ako Witcher 3. Podľa slov jedného z vývojárov: “Cyberpunk bude ešte lepší, väčší a revolučnejší ako sme pôvodne predpokladali.” Síce hra asi nevyjde v tomto ani v nadchádzajúcom roku, ja sa už teším. Taktiež, vývojári oznámili, že v tomto roku ešte vydajú nejakú hru, zo žánru, ktorý ešte nebol dobre preskúmaný. A na koniec ešte spomenuli, že vydajú jedno veľké RPG niekedy medzi 2017 a 2021.

cyberpunk-2077-reportedly-targeting-2016-release_wj7t-1920

-Poďme to skončiť niečím úžasným! Nový, podľa mňa fantastický, počin od Bilzzardu s názvom Overwatch má dátum vydania. A nielen to! Taktiež sme sa dozvedeli dátum oficiálneho otvoreného beta testu, ktorý sa uskutoční od piateho do deviateho mája. Plnú hru si budeme môcť privlastniť už od 24. mája. Keby si chcel o hre vedieť viac, alebo sa iba nahajpovať, skús sériu videí od Sterakdaryho v ktorých ukazuje schopnosti každej postavy. Zábava v cene.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s