X-men Apocalypse trailer 2 -dojmy

17. marca večer si prechádzam IMDB a zrazu, BUM! Iba 3 hodiny starý trailer na X-men Apocalypse. Postupne by som chcel trailer rozobrať a dať ti moje dojmy, čo sa mi páči a čo nie. Tu je trailer:

 

 

 

Analýza:

nwx51c2eufvhitg7ady8

“Doesn’t it ever wake you up in the middle of the night, the feeling that someday they’ll come for you and your children?”

Hneď zo začiatku dostaneme kúsok dialógu medzi Magnetom (Michael Fassbender) a Profesorom X (James McAvoy). Taktiež to vyzerá, že asi sú v podzemnom bunkri alebo niečom takom, čo sme videli aj v minulom traileri. Zatiaľ túto “miestnosť” budem volať bunker.

k5497lilrubvy6fwrv4m

Túto fotku sem dávam len preto, že chlapík vzadu (asi Nightcrawler) nosí bundu akú nosil aj Michael Jackson v krátkom filme Thriller.

 

Za povšimnutie stojí aj drobný fakt, že 90% záberov Profesora X je asi z prvej polovice filmu, keď je všetko v pohode. Možno sa Charlesovi niečo stane, čo spôsobí, že Mystique (Jennifer Lawrence) bude musieť prevziať velenie.

etscvridt2zedmfg6arq

Veľmi krátky záber, v ktorom (konečne) vidíme Profesora ako aj niečo vyučuje.

 

 

xw6mplrq3na3jgq4g7uj

Ááááá… sme späť v Egypte pri zrode prvého mutanta. Vidíme prebiehať rituál, v ktorom to vyzerá, že zrodenie Apocalypsa bolo nejaké prevedenie mysle z jedného tela do druhého, a nie ako v komikse. Tam sa ako modrý narodil.

rw9paxxdn2xiyzjq01fu

A tu sa dostávame k môjmu hlavnému problému. Ako to ten chudák Apocalypse vyzerá. Síce to ani zďaľeka nie je také zlé ako Spiderman v Civil War (áno, myslím si, že ten oblek vyzerá hrozne a tie oči sú na facku), ale čakal som lepšie.

wfrtyerrnjadcf45hzs4

Ako už v predošlých traileroch bolo spomenuté, Apocalypse má vždy šťyroch následovníkov. V tomto prípade je to Angel, Psylocke, Storm a Magneto.

sp3elmmfvm0fwmrs1xrs

Magneto

yfeede55nm1m3tlaryhx

Psylocke a Angel

rvqdds35fwldesk1etqy

Apocalypse s priateľmi

Podľa môjho úsudku pri druhom GIFe v ktorom je obloha za nimi, mám pocit, že sa práve niekam vlámali. A to niekam je asi Blackbird, stíhačka X-menov. Aj keď sa mi prvý mutant nepáči, pridám sa na stranu, ktorá ma Psylocke. Ona bola a vždy bude strašne badass. Jej kostým je tiež super.

ij3m0qskmz6do9uxglo8

Máme Quicksilvera v X-menoch!!! A ten, čo povie, že Quicksilver v Age of Ultron bol lepší, je klamár.

Posuňme sa ešte o trošku dopredu k scéne, ktorá ma strašne zaujíma, ale nikoho iného nie.

c7aj9jyg5uisypowb2zw

Áno, je tam Apocalypse, ale nikomu sa nezdá divný/ zaujímavý fakt, že Charles nie je na vozíku?!?!? Asi nie.

 

wra0tsjyh8jrm4keb7ah

Nejaké lietadlo letí do búrky. Čo je na tom celom také zaujímavé? V dolnej polovici sú pyramídy. Predpokladám, že časť deja sa bude odohrávať v Káhire/ Gíze/ pri pyramídach.

Máme aj rýchly pohľad na nové X-men kostými, ktoré vyzerajú omnoho lepšie ako v originálnej trilógií.

fy3xbo3t5qdwtn9fdlc5

Ku koncu sa zakrvavený Charles načahuje ku kamere. Zvyšok traileru už sú veci, čo sme videli v tom minulom.

Dojmy:

Celkovo je X-Men Apocalypse stále mojím najočakávanejším filmom tohto roku. Nie som si istý ako to dopadne s hlavným záporákom, nevyzerá najlepšie, ale dúfam, že s tým ešte niečo spravia. Nové kostými X-menov sú rozhodne lepšie ako v originálnej trilógií, ktorým chýbala nejaká farba. Psylocke, Angel, Magneto a Storm sú naozaj silné postavy, ktoré budú Apocalypsovi výraznou pomocou. Z celého filmu sa asi najviac teším na Psylocke a zistenie, čo sa stalo s Profesorom X. Hype: 88%.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s