NHS #9: Gears of War 4, ZĽAVY a Overwatch

Dnes je sobota 19. a tu je zhrnutý posledný týždeň v hernom svete.

-Ak sa tešíš na Gears of War 4, tak teraz zbystri. Bola oznámená multiplayer beta práve pre Gears of War 4, pre všetkých, čo si kúpili Gears of War: Ultimate Edition majú automatický prístup do bety. Ak si bi sa tam chcel dostať aj ty, tak nezúfaj. Máš čas až do 11. apríla aby si získal skorší prístup do bety, ktorá prebehne medzi 18. a 24. aprílom. Alebo si môžeš počkať na otvorenú betu, od 25. apríla do 1. mája.

gears-of-war-4-438757

Gears of War 4

-Na Xbox One a 360 dorazili masívne zľavy od Ubisoftu. Už síce nie je veľa času, lebo končia 21. marca, stále si môžeš vybrať hry s až 70% zľavou. Tu je celý list. *Táto ponuka platí iba pre členov Xbox Live Gold.

2516584-blackflag

Xbox One:

Assasin’s Creed IV: Black Flag -zľava 50 až 60%

Assasin’s Creed Syndicate -zľava 40%

Assasin’s Creed Syndicate DLC- Steampunk Pack -zľava 30%

Assasin’s Creed Unity -zľava 50%

Rayman Legends -zľava 40 až 50%

Trials Fusion -zľava 40 až 50%

Xbox 360:

Assasin’s Creed IV: Black Flag -zľava 50%

Assasin’s Creed Rogue -zľava 50%

Just Dance –zľava 50%

Rayman Legends -zľava 60%

Watch_Dogs –zľava 50%

-Ešte raz spomeniem Xbox a posunieme sa na niečo iné. Xbox totiž onzámil funkciu crossplay, ktorá umožňuje hrať multiplayer aj na Pc, prípadne PS4. Prvá hra, čo sa tohoto chytila, je Rocket League, kde bude možné aby hráči na Xbox One hrali s hráčmi na PC. Či sa do tohto zapojí aj PS4, zatiaľ nie je jasné.

rypq5r0ugulmrz794gft

-Ak je niečo, čo Blizzardu ide, tak je to tvorba príbehu za každou drobnosťou. A očividne vie aj krátke filmíky s ohromnou kvalitou. Overwatch totiž dostane vlastné príbehové epizódy, ktoré odhalia niečo zo života hrdinou tohto sveta. Prvá epizóda sa volá Recall a v nej sa pozrieme na opičiaka Winstna, ktorý má rozhodne čo povedať. Premiéra prebehne už 21. marca, takže sa dobre pripravte. Toto bude jazda.

-22.marca, o 3 dni, vychádza prvé DLC do hry Fallout 4 s názvom Automatron. Budeš mať možnosť postaviť si vlastného robota a používať ho ako bojovníka. A prečo to spomínať? Lebo trailer je úžasný. Pozri sa:

-Skončíme to informáciou, ktorá je pre mňa asi najzaujímavejšia. Bioshock: The Collection je potvrdené a bude dostupný na Xbox One, PS4 a Pc. Taktiež sme dostali úžasný box art, ktorý je proste dokonalý.

cd4se5suuaef_nx

Vynechal som niečo? Tak mi to spomeň v komentoch!

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s