NHS #10: Videá, videá a ešte viac videí!

Za minulý týždeň sa nám urodilo veľa správ, hlavne vo forme už spomínaných videí.

-Do hry Payday 2 prichádza nová expanzia v štýle filmu Hardcore Henry. Samotných informácií je málo, ale dostali sme jeden nádherný 8 minútový trailer, plný adrenalínu. A keby si sa pýtal, čo za film Hardcore Henry je, tak mám pre teba odpoveď. Je to prvý akčný film celý natočený z pohľadu prvej osoby. Vlastne také krvavejšie Call of Duty.

Final Fantasy XV je vo výrobe už 10 rokov a konečne to vyzerá, že by tento alebo budúci rok táto hra mohla vyjsť. V rozhovore so samotným šéfom vývoja, Hajime Tabatom, sme sa dozvedeli pár zaujímavých informácií. Tak napríklad to, že hra mala byť dlhá približne 40 hodín, čo sa teraz však navŕšilo o celých 10. Taktiež sme zistili, že hra by mala pracovať v plynulých 30 obrázkoch za sekundu, čo je vzhľadom k otvorenému svetu a celkovej voľnosti naozaj zaujímavé. V akom rozlíšení hra pobeží zistíme už budúci týždeň spolu s novým trailerom a hrateľným demom.

ffxv_worldwide_release

-A je to tu! Prvý krátky filmík ku hre Overwatch je na svete a zameriava sa no opičiaka Winstona. Ako je už pri Blizzarde známe, ich krátke animáky majú úžasnú kvalitu, a tento nie je výnimkou. Osobne by mi vôbec nevadil Overwatch celovečerný film.

-Každý vieme, že reklamné kampane pri hrách sú naozaj dôležité. Taktiež vieme, že väčšina z nich sú jemne šialené. A toho druhého sa pevne drží aj nová reklama na epizodického Hitmana. Vrámci hlasovania si môžete vybrať, ktorého Garyho chcete zabiť. Či už Garyho Colea alebo Garyho Buseyho. Každý z nich v tomto krátkom videe hovorí o strašných veciach ktoré spravil, či už sa jedná o unášanie vegetariánskych detí a následným nútením jesť mäso alebo zabjíjať mláďatá tuleňov inými mláďaťami. Hlasovať sa dá pomocou hashtagu a potom si zahráme misiu v hre, kde ho budeme musieť naozaj zabiť.

-Aj keď nie som fanúšikom Souls série alebo Bloodborne, launch trailer na tretie Dark Souls je naozaj úžasný. Ako nefanúšik nemôžem k tomu veľa povedať, tak si radšej rovno ten trailer pozri.

-Tento týždeň vyšlo aj prvé DLC do hry Fallout 4Automatron. Myslím, že veľa k tomu nemusím dodať. Ak však nevieš, či si máš toto DLC kúpiť, pozri si toto video. Možno ti pomôže.

-A teraz si dáme sériu videí! V posledných dňoch štúdio Naughty Dog vydávalo vydeá s názvom Making of Uncharted 4: A Thief’s End. Všetko to sú naozaj zaujímavé videá, o robení nového Uncharted a zaujímavých detailov. Ak sa chceš nahypeovať na túto hru, teraz je čas začať. Uncharted 4 vyjde už 10. mája.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s