NHS #11: Prvý Apríl, Final Fantsy XV a Máj plný hier

Je tu ďalšia časť Noviniek z Herného Sveta (skrátene NHS), dnes je 2. apríl a tento týždeň máme plno.

-Keďže včera bol 1. apríl, niektorí vývojári si nemohli odpustiť spraviť niečo zaujímavé. Eidos Montréal, ktorý momentálne pracujú na Deus Ex: Mankind Divided nám ukázali video v ktorom zistíme ako vyzerá nový art štýl.

-Štúdio Remedy si taktiež pripravilo krátke video, kde sa ich predchádzajúci hrdinovia, Max Payne a Alan Wake, stretnú aby si zahrali Quantum Break.

-Pre všetkých vlastíkov Xbox One, ktorí si chcú zahrať nejaký survival horror, mám dobrú správu. Dead Space je zadarmo vrámci spätnej kompatibility dostupný na Xbox One, ako som už spomenul.

deadspace

-A pre ľudí ktorí sa boja neradi, mám tiež dobrú správu. Rocket League dostáva basketbalový mód. Tento mesiac by sme sa teda mali dočkať Rocket League Hoops na všetky platformy, ktoré Rocket League podporujú.

cdoz0qjuuaaskdb

-Poďme sa konečne zamerať na Final Fantasy XV, ktoré malo tento týždeň veľké odhalenia. Štúdio Square Enix oznámilo, že hra sa dostane do ľudských rúk už 30. septembra a pre majiteľov Xbox One a PS4 bude hru sprevádzať aj Final Fantasy XV: Universe, ktoré bude obsahovať celé univerzum nového obsahu.Bude obsahovať Platinum Demo, Kingslave: Final Fantasy XVBrotherhood Final Fantasy XV. Taktiež boli odhalené aj špeciálne edície.

chrome 08/03/2015 , 05:28:40 PAX2 - Twitch - Google Chrome

-Ak sa ti zdá čakanie do septembra dlhé, môžeš si v máji urobiť radosť. V tomto čarovnom mesiaci totiž vychádza DoomMirror’s Edge: Catalyst, Homefront: The Revolution, Overwatch, Battleborn, Total War: Warhammer Uncharted 4: A Thief’s EndNa ktorú z týchto hier sa najviac tešíš ty? Napíš to do komentárov.

 

 

-Tento týždeň sme sa od DICE dočkali zaujímavého videa ohľadne Mirror’s Edge: Catalyst. Je to viac menej taký “developer diary” a zisťujeme viac o meste a trošku aj o samotnej Faith.

Games with Gold na Xbox One sú Sunset Overdrive The Wolf Among Us, zatiaľ čo na Xbox 360 je dostupný už raz spomenutý Dead SpaceSaints Row IV. Obidve hry na X360 sa dajú pomocou spätnej kompatibility dostať aj na Xbox One.

header1

-Už onedlho vychádza exkluzívna hra pre Xbox One, Quantum Break, ktorá kombinuje príbeh, úžasný gameplay s časom a hraný seriál. A presne z toho posledného sme dostali jeden trailer tesne pred vydaním.

-Na koniec ešte pridám trailer na nový DOOM, ktorý je jednoducho epický.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s