NHS #12: Metal Gear, God of War 4 a 4K VR 360 (WTF?!) trailer

Dnes je sobota 9. apríla a za posledný týždeň sa nám urodilo pár noviniek.

– Prvá dnešná správa je reklama na Ford. Áno, aj keď to znie divne, Ford si vo svojej reklame zaspomínal na originálny Metal Gear Solid. Odohráva sa ako klasický rozhovor medzi Colonelom a Snakeom, čo mi prišlo miestami naozaj vtipné.

Odkaz na článok: http://www.gamespot.com/articles/metal-gears-original-snake-actor-reprises-role-for/1100-6438675/?ftag=GSS-05-10aaa0b

-Síce toto nie je potvrdená informácia, ale vyzerá to, že sa pracuje na God of War 4. Táto časť by sa mala zamerať na severskú mytológiu. Uniklo veľa obrázkov a informácií, vrátane nového vzhľadu Kratosa, ktorý sa dosť podobá na vikinga.

145984172119

Údajná nová podoba Kratosa.

Rovnako sa nám dostalo aj pár concept artov nového prostredia.

This slideshow requires JavaScript.

-Pred pár týždňami som tu spomínal fanúšikovský projekt Shadow Moses, čo bol remake starého Metal Gearu. Bohužiaľ, ten projekt Konami nepovolilo, tak bol zrušený. Tá zaujímavá časť na tom celom je to, že títo ľudia sa vracajú a (zatiaľ to Konami nejako moc nevadí) prerábajú niektoré segmenty z originálnej hry do VR. Nebude to úplne hra, skôr VR galéria s nejakým fan-artom a remastrovanú hudbu a podobné veci k tomu. Taktiež, podarilo sa im získať hlas Snakea, Davida Heatra, na… vlastne ani nevieme čo.

Celý článok: http://www.dsogaming.com/news/the-fan-legacy-metal-gear-solid-announced-david-hayter-will-be-involved-will-support-vr/

-Ak sa tešíš na Gears of War 4, tak táto správa ťa poteší. Hra odhalila svôj box art. Mne sa páči a ak si pozorne všimneš, hlavné postavy majú na sebe normálne oblečenie a nie tie veľké nepohodlné brnenia.

3042954-6880711565-ghsfs

-Pre ľudí, čo sa nevedia dočkať novej inkarnácie hry DOOM (ako ja) a chýba im nejaký ten otvorený beta test (ako ja) mám super novinu. Od 15. do 18. apríla prebehne otvorený beta test s novými mapami, novými módmi a čo ja viem ešte všetkým novým. Bethesda takiež odhalila DLC na DOOMa a z veľkej časti obsahujú iba exkluzívne zbrane a nové skiny. Tešíš sa na túto hru. Svôj názor môžeš zanechať v komentároch.

maxresdefault

-Na záver sa “rozlúčime” s videom o hre Climb od CryTeku. Hra bude o lezení po skalách, čo je pre niekoho nude a pre niekoho splnený sen. Celé video je zachytené v hra a všetko to sú zábery priamo z hry, PLUS, celé je to v 360 stupňoch. A ešte ako bonus (ak máš dostatočne silnú mašinku) môžeš celé toto video propagujúce novú VR hru od CryTeku pozrieť v 4K.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s