NHS #14: Outlast 2, Nový Battlefield a Cyberpunk 2077(!!!)

Dnes je sobota 30. apríla a prinášam ďaľšiu várku noviniek z herného sveta, čo stoja za tvoju pozornosť.

-Začnime niečím strašidelným. Perfektá horrorovka Outlast dostane pokračovanie s názvom Outlast 2. Portál IGN má na svojom kanáli 5 minútový gameplay záber z hry. Nový Outlast vyzerá strašidelne a rozhodne lepšie ako ten prvý.

-Páčil sa ti tretí Dark Souls? Dúfam, že áno, pretože už žiadnu inú nikdy nedostaneš. Tvorca týchto hier, Hidetaka Miyazaki potvrdil, že sa chce posunúť od Dark Souls a skúsiť spraviť niečo iné. Síce ešte pre hru vyjdu tri DLC, ale potom už bude koniec. Možno medzitým spravia ešte jeden Bloodborne ale viac sa momentálne natvrdo nedá povedať.

637388

-Síce toto s hrami až tak nesúvisí, musím to spomenúť. Nová herečka pre filmový reboot Tomb Raider je Alicia Vikander, ktorá hrala robotku vo filme Ex_Machina. Tam bola úplne úžasná, takže naozaj dúfam, že toto vyjde a bude to dobrý film.

Alicia Vikander to Play Lara Croft in ‘Tomb Raider’ Reboot

alicia-vikander-tomb-raider

-Na oficiálnej stránke Battlefieldu sa objavil odpočet, ktorý keď skončí, tak zistíme meno a (možno) podrobnosti o novom Battlefielde.

Nový Battlefield

-Pre všetkých, čo si predobjednali Overwatch mám správu o bete. Táto beta sa začína 3. mája a končí 9. mája. Pre nás ostatných, otvorená beta začína 5. mája a končí úplne rovnako, 9.

overwatch_poster_final

Homefront: The Revolution dostal nový trailer, ktorý ukazuje ako dokázala KĽDR poraziť Ameriku. Vizuálne je to trailer úžasný, zvlášť keď sa jedná o hru, ktorá vyjde každou chvíľou.

-CD Projekt Red oznámil, že chystaná hra Cyberpunk 2077 bude väčšia ako Zaklínač 3: Divoký Hon a to vo všetkých smeroch. Má byť väčší, ambicióznejší a hlavne (dúfam, aj keď neviem ako sa to podarí) lepší.

1920x1200_girl-cp77

To je na dnes všetko, ale ešte mám jeden oznam. Plánujem začať s nepravidelnou šou s názvom Komiksovanie, ktorá bude hlavne o komiksoch, komiksových filmoch a zaujímavosťami okolo toho všetkého.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s