NHS #15: Battlefield 1, CoD: Infinite Warfare a Dishonored 2

-Začnime z ostra! Tento týždeň bol ohlásený nový Battlefield s názvom Battlefield 1, ktorý je zasadený v Prvej svetovej vojne. Včera bol ohlásený spolu s trailerom, ktorý je… bezchybný/úžasný/všetko čo od traileru na Battlefield chcem. Hra by mala vyjsť 21. októbra na PS4, XboxOne a PC.

-Ďalšieho traileru sa dočkal aj očakávaný DOOM. Tento nosí názov Launch Trailer a má na to dôvod. Hra vyjde budúci piatok, 13. mája.

Dishonored 2 dostaldve veľké oznámenia. Jedno sa týka dátumu vydania, ktoré je stanovené na 11. novembra a to druhé sa týka hlasov postáv. Už prvý diel mal viac celebrít vrámci nahrávania hlasov. Koho však na druhý diel máme potvrdených sú Sam Rockwell (Iron Man 2, The Way Way Back), Vincent D’onforio (Daredevil, Full Metal Jacket) a Pedro Pascal (Game of Thrones).

dishonored_2_e3_2015_2emily

-Pokračovanie k jednej z mojich najobľúbenejších hier sa blíži, a preto máme ďaľší trailer. Deus Ex: Mankind Divided Trailer 101 je fajn. Ukazuje presne to, čo by si čakal a pritom je nádherne spracovaný.

-Teraz ma pár ľudí bude chcieť zabiť. Mne sa trailer ku CoD: Infinite Warfare páčil. Viem prečo sú niektorí iného názoru, ale ja sa na hru teším.

-Zakončime to nostalgicky. Pamätáš si na Hot Wheels autíčka? Chcel by si si s nimi zajazdiť?? Forza Motorsport 6 má pre teba presne toto! Pridali sedem nových áut, všetko Hot Wheels modely.

forza_6_hot_wheels-600x338

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s