Nová NES, Pokémon GO a No Man’s Sky

Ako som sľúbil, vracajú sa herné novinky a za posledný týždeň sa nám urodilo pár pekne zaujímavých informácií.

-Musíme začať s najnovším fenoménom, Pokémon GO. A ako sa už dalo čakať, stali sa rôzne príhody práve pri používaní tejto aplikácie. A asi môj najobľúbenejší sa týka dvoch ľudí, čo spadli z 30 metrového útesu keď hrali Pokémon GO. To najšialenejšie na tom je to, že dvaja ľudia za sebou spravili tú istú chybu. Taktiež som si myslel, že vďaka tejto hre sa ľudia naučia trochu orientovať v okolí. Očividne nie. Tu bude odkaz na celý príbeh ako aj na iné, napríklad o tom, ako sa ľudia vlámali do Area 51 alebo o mužovi, ktorý vošiel do policajnej stanice za účelom hľadať pokémonov, no polícia ho spoznala, bol obvinený z vlúpania.

-Nintendo tento týždeň prekvapilo oznamom, že budú predávať mini NES nie väčšie ako ľudská ruka. Konzola bude stáť okolo 54 eur a automaticky prichádza s jedným ovládačom a 30 hrami ako Super Mario Bros., The Legend of Zelda, The Legend of Zelda II: Adventure of Link, Donkey Kong, Ghosts ‘n’ Goblins a s HDMI káblom. Každý ďaľší ovládač bude stáť 10 eur.

81s7b-als-lsl1500jpg-4858eb_765w

Overwatch dostal novú hrdinku, Anu. Bude to support sniper a ak sa o nej chceš dozvedieť viac, tu si môžeš prečítať celý článok o nej a o ich schopnostiach.

ow_ana_3p_005-0

-Pripravovaná hra No Man’s Sky  je dokončená a bude veľká. Ako veľká, pýtaš sa? Samotná hra bude mať 6 GB a bude obsahovať okolo 18 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 (18 kvintiliónov) planét. Vývojári taktiež spomínali, že jednému človeku by celou hrou trvalo prejsť približne za 5 miliárd rokov. Najvyšší čas začať. Tešíš sa na No Man’s Sky? Napíš svôj názor do komentárov.

-Do hry Paragon pribudne nový hrdina, Greystone. Je to bojovník, ktorý používa svôj meč a štít aby porazil nepriateľov. Keď sa však bude schylovať k jeho smrti, premení sa na kamennú sochu a o pár sekúnd spadne z neba a hrá sa ďaľej.

-Je možné predobjednať si hru WWE 2K 17. Predobjednací bonus bude obsahovať bonusy ako hrateľný WCW a WWE Goldberg a 2 extra arény.

bo72ivca

-Do Star Wars: Battlefront prichádza Death Star DLC a my sme dostali malú ochutnávku v podobe teaser traileru.

 

 

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s