Comic-Con novinky: Luke Cage

Prvý deň Comic-Conu je za nami a od Marvelu sme dostali zaujímavé traileri na sériu Luke Cage, ktorá bola oznámená na začiatku tohto roku, na seriál Defenders a dostali sme prvý pohľad na pripravovanú sériu Iron Fist. Teraz je to však iba o Lukeovi Cageovi.

Luke Cage

Luke Cage je muž, ktorý má nezničiteľnú kožu a je fakt silný. Nie je supersilný ako napríklad Captain America ale je silný. A aj keď je to dlhší trailer, naozaj nám má iba ukázať kto Luke je, kto sú vedľajšie postavy a humor celej série, ktorý spočíva v tom, ako sa asi žije človeku s nezničiteľnou kožou.

Screenshot 2016-07-22 12.34.47

Spôsob, akým herec Luka popísal túto sériu tak, že Luke bude mať “his own stuff going on”. Celá šou by sa dala prirovnať ku hip-hop Game of Thrones v Harleme. Ak si nikdy nebol v Harleme, na jednej stene je veľký obraz Biggieho s korunou. A práve jedna z veľkých tém tejto šou je “každý chce byť kráľom”. Celá séria sa totiž bude odohbrávať v 90-tych rokoch, kedy bola veľká east coast vs. west coast rivalita, práve o tom, kto bude kráľ.

extralarge

Ak si videl seriál Jessica Jones, vieš aký je Luke badass. teraz iba zistíme všetko ostatné a vo väčšej blízkosti o ňom. Všetkých trinásť epizód bude dostupných na Netflixe od 30. septembra.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s