Kto je Grand Admiral Thrawn?

V tretej sérií animáku Star Wars Rebels sa objaví jedna z najpopulárnejších Star Wars postáv, ktorá nie je v oficiálnom kanóne. Grand Admiral Thrawn. Nevieš kto to je? Nevadí, teraz si trochu rozoberieme jeho históriu a čo bude robiť v Star Wars Rebels.

rogue-one-a-star-wars-story-trailer-is-that-grand-admiral-thrawn-923554

Thrawn bol brilantný taktik, slúžiaci Impériu a známy svojimi nehumánnymi metódami. Zároveň je aj jediný Grand Admiral, ktorý nie je človek. Je schopný viesť celé vojská cez lojalitu a nie strach, ako Darth Vader a Emperor Palpatine.

Je vedený svojou logikou a málokedy dovolí svojim emóciám, aby vyšli na povrch. Dokáže zistiť nepriateľove slabiny a taktiky iba vďaka študovaniu ich kultúry, čo sme videli aj v traileri na tretiu sériu Star Wars Rebels.

xkr5r060dx4esjdyhyfr

Skoro 30 rokov pred Bitkou o Yavin, Thrawn pomohol Darth Sidiousovi zničiť jednu loď v ktorej bolo aj pár Jediov. 8 rokov po tom, Thrawn bol oficiálne prijatý do Impéria a bojoval v tajných misiách proti Rebelom a preskúmaval neznáme regióny galaxie. Práve tam bol, keď zabili Emperora a vrátil sa po štyroch rokoch aby viedol to, čo zostalo z Impéria.

hz2tihl7ftapnrem8fva

Počas jeho vlády bolo vyhraných veľa víťazstiev, ale pri jednej bitke ho vlastný bodyguard dobodal. Jeho posledné slová boli o obdive, ako tajne a dobre bola táto asasinácia vykonaná.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s