Gears of War 4, Red Dead 3 a Batman

Dnes je sobota, 23. júla a tarz sa pozrieme na najzaujímavejšie novinky, čo sa udiali v svete hier.

Gear of War 4 dostal novú multiplayer mapu Forge a limitovanú edíciu konzole Xbox One S: Gear of War 4. Spolu s touto konzolou dostaneš aj hru Gear of War 4: Ultimate Edition, 2TB disku a bonusový obsah, v ktorom sa dá nájsť aj vintage Del pack, vintage Oscar pack a 6 bonusových gears packov.

Screenshot 2016-07-23 10.12.59

-Pri Xboxe ešte chvíľu zostaneme. Xbox One S dostal dátum vydania, ktorý je stanovený na 2. augusta. Táto verzia bude mať veľkosť pamäte 2TB a začiatočná cena je na 299 dolároch, čo je 272 eur.

8686450e-6128-43b4-ad61-caa43670b753

-Vďaka Gamescomu, ktorý je doslova za rohom, máme veľa nepotvrdených správ o Red Dead 3, pokračovaniu k neskutočne úspešnému Red Dead Redemption. A teraz, keď je hra aj spätne kompatibilná na Xbox One, zdá sa, že by sme konečne mohli dostať nejaké oznámenie od vývojárov. Jeden z šéfov v Take Two povedal, že z Red Dead chcú mať veľkú značku ako z BordelandsGTA. Taktiež sa vyjadril, že na Gamescome budú mať veľkú účasť, aj ako náhradu za E3. Čo si o tomto všetkom myslíš ty? Zanechaj svôj názor pod týmto článkom v komentároch.

reddeadredemption

Hitman mal už dávnejšie súťaž, v ktorej si hráči mohli vybrať, či chcú zabiť Garyho Colea alebo Garyho Buseyho. Vyhral Gary Busey a už onedlho ho budeš môcť zabiť v Hitmanovi. Ako Elusive Target na celých sedem dní.

maxresdefault5

-Vývojári vesmírnej hry No Man’s Sky sa možno znovu ocitnú v problémoch. Na to, aby vytvorili ten obrovský herný svet, použili špeciálny kód, zvaný Superformula. V roku 2003 ju vynašli belgický vedci a hlava Hello Games, Sean Murray otvorene povedal, že tento kód používa. Problém je v tom, že táto formula bola chránená patentom. Vedci zatiaľ iba povedali, že by sa s Hello Games chceli o tom porozprávať. Tento príbeh ešte nie je definitívny, iba začína a zatiaľ to vyzerá tak, že No Man’s Sky sa do problémov nedostane.

xehxljkaeietpkrnt0on

-Trailer na Telltale sériu Batman: A Telltale Game Series sa nám ukázal a prvá epizóda bude hrateľná už v auguste. Podľa mňa všetko cez Bruca Waynea až po Batmanov a Catwomanin kostým vyzerá úžasne.

To je z tohto týždňa všetko. Jedna malá bonus informácia: Life is Strange Episode I je zadarmo na stiahnutie a dostupné na platformách PS3, PS4, X360, XOne, Pc.

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s