Comic-Con novinky: Wonder Woman, Justice League a Doctor Strange

Včera sme dostali trailer na DC filmy Wonder WomanJustice League a Marvel počin Doctor Strange. Teraz sa v krátkosti podelím o svoje myšlienky a trailer budem do hĺbky rozoberať až inokedy.

Wonder Woman

Vyzerá tento trailer zaujímavo a zábavne? Áno, rozhodne vyzerá. Zábava a energia je to, čo DCEU (DC Extended Universe) rozhodne potrebuje. Tento trailer je kick-ass. Všetka akcia, ktorú vidíme, od boja na koni až po Wonder Woman v 1. svetovej vojne, je úplne úžasne spravená a rozhodne navnadí na film.

Screenshot 2016-07-24 16.53.26

Ďaľšia vec, čo sa dá hneď postrehnúť, sú farby. Na rozdiel od Man of Steel Batman v. Superman: Dawn of Justice, tento film má zvýraznenejšie farby a najviac sa to prejavuje práve na kostýme samotnej Wonder Woman. Je žiarivý, zaujímavý a hlavne to bol dobrý výber ísť po takejto farebnej schéme. Celkovo tento trailer vyzerá super. Chris Pine je vtipný, Gal Gadot je výborný výber Wonder Woman a hlavne, film vyzerá ako veľa zábavy.

Screenshot 2016-07-24 16.46.02

Doctor Strange

Dostali sme druhý trailer na najnovší Marvel film, Doctor Strange. Čo sa mi páči na tomto traileri najviac je fakt, že Marvel otvorene priznal prítomnsoť mágie v ich vesmíre. Na rozdiel od posledných DC filmov, Marvel až tak nepriznáva prítomnosť magického elementu v ich filmoch. A na viacerých miestach v traileri sme videli, čo môžeme očakávať v tomto filme.

Screenshot 2016-07-24 18.58.46

Celkovo nám však trailer veľa nepovedal, iba ukázal pár zaujímavých záberov a pár hlášok.

Justice League

Toto myslím zastihlo každého bez očakávania. Ale predsa len, máme tu prvý traier na Justice League. Naozajstný trailer, nie len tridsať sekúnd narýchlo zostrihaných záberov. A aj keď sa tento trailer nepredstavil celú Ligu, bol viac na ukázanie Aquamana a Flasha. Obaja vyzerajú úžasne. Castingové voľby na oboch sú naozaj dobre spravené a aj ich charakteristika je super. Aquaman je stále temný a zamračený, zatiaľ čo Flash je vtipný génius. Jediný o kom mám pochybnosti je Cyborg. Aj keď vyzerá úžasne, veľa som sa o ňom z tohto traileru nedozvedel, čo je škoda. A rovnako ako trailer na Wonder Woman, film vyzerá zábavne.

Ostatné novinky z Comic-Conu:

Trailer na reboot filmu The Blair Witch Project.

Kong: Skull Island dotal svôj prvý trailer

Doctor strange dostal plagát a viaceré Marvel filmy dostali oficiálne logá.

5337259-cm_payoff_1-sheet_v6_lg

5337270-level-up_7-19-16

5337264-mland__7-19-16

5337277-cmarvel_7-19-16

Herečka Brie Larson (The Room, 21 Jump Street) bude hrať Captain Marvel.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s