Suicide Squad špeciál: Kto je Kto v Suicide Squad

Suicide Squad vychádza už onedlho a v tomto filme sa objaví veľa nových tvarí, ktoré ľudia nepoznajú. Teraz ich v krátkosti predstavím.

ss-grouprjpg-48578d_765w

Amanda Waller (Viola Davis)

Vládna pracovníčka známa svojou nulovou tolerantnosťou voči nepriateľom a nekompromisnými požiadavkami po jej zamestnancoch. Nick Fury DC vesmíru.

ss-05177rjpg-48578a_765w

Rick Flag (Joel Kinnaman) 

V komiksoch bolo viacero verzií Ricka Flaga. Prvý Rick bojoval v 2. svetovej vojne, ale film sa zameriava na Ricka Flaga Jr. Ako prvotriedne trénovaný vojak je často vodcom Suicide Squad.ss-08593rjpg-485798_765w

El Diablo (Jay Hernandez)

Rovnako ako s Rickom, aj El Diablov bolo viac, no film sa bude zameriavať na toho najnovšieho, bývalého gangstra s menom Chato Santana. Ako som už spomenul, je to gangster s pyrokinetickými schopnosťami, ktorý raz spálil celú jednu budovu na splatenie dlhu. Keď si uvedomil, že spálil aj ženy a deti, sám išiel na políciu, nechal sa zatknúť a bol prevezený do väznice Belle Reve.

ss-01920jpg-485787_765w

Deadshot (Will Smith)

Floyd Lawton je extrémne talentovaný a presný zabiják a jeho schopnosti sú ešte zosilnené robotikou (červené oko na maske). Pomedzi jeho expertným talentom a vojenskou výchovou, Deadshot má neskutočnú túžbu umrieť veľkolepým spôsobom. Rovnako ako Batman, Floyd nemá žiadne superschopnosti.

Captain Boomerang (Jai Courtney)

môže byť buď Digger Hawkins alebo jeho syn Owen Mercer. Každopádne, Captain Boomerang je z Austrálie a je expert v oblasti bumerangov, ich pohybu a spôsobu ako ich použiť proti nepriateľom.

ss-09347rjpg-6ab21f_765w

Killer Croc (Adewale Akinnuoye-Agbaje)

Killer Croc je najčastejšie spojovaný s Batmanom. Jeho koža funguje ako brnenie a ovplýva viacerými superschopnosťami ako je regenerácia, zvýšená sila, odolnosť, rýchlosť a zmysly.

suicide-squad-killer-croc

Enchantress/ June Moone (Cara Delevingne)

V komiksoch je June Moone umelkyňa, ktorá náhodou nájde magickú bytosť. Toto stretnutie v nej zanechá schopnosť zmeniť sa na magickú bytosť Enchantress, ktorá je schopná liečenia, teleportácia a podobných schopností.

ss-12963rjpg-485797_765w

Harley Quinn (Margot Robbie)

Doktorka Harleen F. Quinzel pracovala v Arkhamovom Sanatóriu, kde sa zamilovala do Jokera. Je extrémne pohyblivá a veľmi silná.

ss-20412jpg-485791_765w

Katana (Karen Fukuhara)

Tatsu Yamashiro je Katana, japonka, ktorá sa stala samurajom po tom ako bol jej muž a dieťa zabité yakuzov. Katana má vždy pri sebe svôj meč, Soultaker, ktorý pohlcuje duše tých, čo zabil a dovolí Katane komunikovať s nimi.

ss-17301jpg-485792_765w

Slipknot (Adam Beach)

Slipknot je dobrý v oblasti uzlov. Veľmi dobrý. Vazať ich, škrtiť ľudí s nimi, vyvýjať nerozviazateľné verzie a podobné zvrátené veci.

suicide-squad-slipknot

Joker (Jared Leto)

Nepotrebuje predstavenie.

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s