Scouts Guide to the Zombie Apocalypse-recenzia

Tento film mi úplne unikol keď pôvodne vyšiel a až včera som mal možnosť ho vidieť. Tento film mal ľahkú úlohu a tou je spraviť film o troch skautoch, ktorý sú posledná nádej malého mesta postihnutého zombie apokalypsou. Čo sa stalo?

maxresdefault

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse je film o troch skautoch, ktorých nikdo nemá rád. Každý z hrdinov je úplne jednodimenzionálna postava, ktorú poznáme z iných filmov. Máme hlavného hrdinu, ktorý sa snaží všetkým vyhovieť, potom je tu ten “cool” chlapík, ktorý sa snaží získať dievčatá a na koniec je tu tučný ale milý a ochotný chlapec. Keď však vypukne v ich meste zombie apokalypsa, oni a ešte jedna servírka z stripclubu (ktorá je takiež úplne jednodimenzionálna postava) musia zachrániť zvyšných ľudí a ich mesto.

scouts-guide-to-the-zombie-apocalypse-02

Tento film má strašne pomalé tempo a aj keď sa zombíci objavia až niekde pri polovici filmu, vtipy to zachraňujú. Tento film je celkom vtipný. Ja som sa pri ňom bavil, aj keď veľa vtipov bolo nedospelých. Najlepším momentom filmu bola bitka na konci, kde skauti pomocou svojsky vyrobených zbraní ničia zombíkov.scoutsguide-01

Celkovo je Scouts Guide to the Zombie Apocalypse zábavný zombie film, ktorý by sa mohol stať novým Zombielandom, keby nemal toľko chýb, ako jednodimenzionálne postavy a zo začiatku veľmi pomalé tempo. Avšak, je to vtipný film ktorý je ideálny na noc s popcornom a kamarátmi.

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

3/5

+vtipy

+posledná bitka

-tempo

-nezaujímavé postavy

-prvých 20 minút

 

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s