Bad Moms -recenzia

Keby len existoval film kde sú hlavné postavy silné, nezávislé ženy. To by určite bol film o ktorom by sa veľa rozprávalo a pomohol by modernému stavu Hollywoodu, kde ženy a menšiny majú problém presadiť sa. Prečo sa teda o Bad Moms vôbec nerozpráva?

635960794761692796-df-12691r1

Bad Moms je o Amy (Mila Kunis), ktorá robí svojim deťom výdatné raňajky, vozí ich do školy a na krúžky, chodí do práce, stará sa o manžela a je to celkovo úžasná matka. Jedného dňa však toto vypätie už nevydrží a rozhodne sa prestať snažiť a začať si konečne užívať život. Spolu s outsiderkou Kiki (Kristen Bell) a slobodnou matkou Carlou (Kathryn Hahn) sa rozhodnú byť “zlé” matky.

gallery1

Proti tomuto malému hnutiu je však prezidentka ZRPŠ na škole, Gwendolyn (Christina Applegate), kde chodí aj dcéra Amy. Gwendolyn a ešte dve mamy, ktoré sú jej poskokovia sa rozhodnú zničiť tento nápad a nechať všetko tak, ako to je.

Aj keď je príbeh veľmi jednoduchý a nie príliš originálny, ide skôr o prevedenie s akým film túto tému spracoval a pritom využil svôj rating 15+ na plný účinok.

badmommy

Všetky herečky sú v tomto filme úžasné a každá hrá svoju postavu neskutočne dobre. Tak či tak, Katryn Hahn je tá najzábavnejšia postava vo filme. S Milou Kunis a Kristen Bell tvoria super trojicu, ktorá je charizmatická a zábavná. Film bol celkovo veľmi vtipný a keď išiel do serióznejšieho tónu, nezničilo to tempo lebo sa dá k týmto postavám naviazať citový vzťah.

bad-moms-header

Jediná vec, ktorá by sa dala filmu vytýkať sú niektoré postavy, ktoré pôsobia až príliš ako postavy z animáku a nie ako reálny ľudia. Vlastne všetci okrem Amy sú akoby priamo vytiahnutý z animáku.

Bad Moms je prekvapivo dobrá komédia plná silných ženských postáv, ktorá potrebuje dostať viac pozornosti. Aj keď to je celkom neoriginálny príbeh, forma akou je spravený je neskutočne zábavná. Hlavne sa nenechaj zmiasť tým, že film je o mamách. V kine bolo aj pár mužov a aj oni sa smiali počas celého filmu. 

Bad Moms/ Matky Rebelky

3,8/5

+Mila Kunis

+Humor

+Katryn Hahn

+Všetky hlavné postavy

-Niektorý ľudia sú ako postavy z animáku

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s