Tajný život manzáčikov/ Secret Life of Pets -recenzia

Za tento rok sme dostali neskutočne veľa filmov o hovoriacich zvieratách. Mali sme Zootropolis, TMNT 2, Kung fu Panda 3, The Jungle Book, Finding Dory, The Angry Birds Movie, Ice Age 5 Nine Lives. K tomu všetkému ešte aj The Secret Life of Pets.

the-secret-life-of-pets-trailer

Hlavný hrdina príbehu je Max, snažiaci sa musí prispôsobiť k faktu, že má nového brata menom Duke, ktorý začne pomaly zaberať Maxovo teritórium. A kôli sérií problémov sa oboja stratia v New Yorku, zatiaľ čo sa ostatné zvieratá snažia oboch zachrániť skôr než ich majitelia prídu domov.

maxresdefault1

Prvé dve minútý filmu sú trailer. Je to úplne rovnaké. A v prvých dvadsiatich minútach je veľmi jasné, že tento film bude ako zlá a dlhá epizóda Toma a Jerryho. Tento film je hlúpa zábava s zvieratami a ak niečo také hľadáš, tak to nájdeš.

3092486-the-secret-life-of-pets-bunny

Jediná pre mňa pozitívna vec na celom filme bola animácia. A aj tá iba niekedy. Síce bolo pár veľmi pekných záberov na celý New York, väčšinou pôsobila animácia dosť divne. Obzvlášť na zvieratách.

maxresdefault2

The Secret Life of Pets je nudný film o zvieratách, ktorý ukradol príliš veľa nápadov z iných animákov a pridal pramálo svojich vlastných. Aj keď miestami animácia pôsobila pekne, postavy, príbeh a všetko ostatné o filme bolo nedorobené.

Tajný Život Maznáčikov/ The Secret Life of Pets je odpad.

1/5

+Miestami animácia

-Postavy

-Príbeh

-Nedorobený film

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s