POPSTAR: Never Stop Never Stopping -recenzia

Popstar má jedny z najlepších originálnych pesničiek.

maxresdefault3

Popstar Never Stop Never Stopping je film natočený ako vtipne satirický dokument (tzv. mockumentary) v ktorom sledujeme hudobnú hviezdu Connor4Real. Film sa odohráva počas vydania Connorovho druhého albumu, CONNquest, ktorému sa vôbec nedarí. A príbeh je presne o tom, ako by sa niekdo s menom Connor4Real vyrovnával s takouto situáciou. A štýl, akým je film natočený sa skaldá z troch častí: interview s inými hudobníkmi (DJ Khaled, 50 Cent), klasicky natočený film a archívne zábery z Connorovho detstva, pridáva na uveriteľnosti “dokumentu”.

maxresdefault4

Andy Samberg je dobrý a vtipný herec a ako hlavná postava bol úplne úžasný. Ovplýva totiž charizmou, vďaka ktorej sa dá jeho postavu mať rád aj keď je to príšerná ľudská bytosť, ktorá si myslí, že všetko čoho sa dotkne sa zmení na zlato.

Najlepšia časť filmu však boli bez debaty pesničky aj keď boli neskutočne ofenzívne a nemusia sa páčiť každému.

Bohužiaľ, film je veľmi predvídateľný a v niektorých miestach má príliš pomalé tempo. Príbehovo je to totiž príbeh o tom ako sa z hviezdy stane nula a snaží si znovu vybudovať slávu. A na túto predvídateľnosť naráža aj miestami príšerne pomalé tempo, keď je publikum v príbehu ďaleko pred postavami a už je to iba o čakaní, kedy si to aj ony uvedomia.

maxresdefault5

Popstar Never Stop Never Stopping je satirický pohľad na modernú hudobnú scénu o hlúpom spevákovi s úžasnými pesničkami. Andy Samber ako Conner je zábavný a z hereckej strany najlepšia časť filmu. Bohužiaľ, film má problémy s tempom a predvítateľnosťou. 

Popstar Never Stop Never Stopping sa oplatí kúpiť na Blu-ray

4/5

+Andy Samberg

+Komédia

+Mockumentary štýl

+Pesničky

-Predvítateľnosť

-V miestach pomalé tempo

-Nie všetky vtipy sú vtipné

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s