Logan Official Trailer- Dojmy

Dnes vyšiel úplne nový trailer na posledný film s Hugh Jackmanom v roli Wolverina, Logan.

Hneď od začiatku film vyzerá viac ako dráma/akčný film/rodinný príbeh namiesto klasického superhrdinského filmu a túto zmenu si rozhodne cením. V traileri nám zatiaľ ukázali iba troch možných mutantov. Vieme, že sa tam objaví Wolverine a sir Patrick Stewart ako už poloslepý Profesor X ale dostali sme pár záberov aj na nejaké dievča, ktoré môže ale nemusí byť X-23, čo je ženský klon Wolverina.

logan-pic-1

Logan bude mať v U.S.A rating R, rovnako ako tohtoročný Deadpool, čo bude zmanenať na slovensku približne 15+. Ďaľšia zaujímava informácia sa týka miesta, kde sa bude film odohrávať. Aj keď v traileri mali pár záberov na lesnatú krajinu (obrázok hore) väčšina sa odohrávala niekde v púšti a na v niekoľkých záberoch sa dá zbadať, že niektorí útočníci sú v skutočnosti mexická polícia.

Bez debaty najlepšia časť traileru je Hugh Jackman a to, že tento raz vyzerá ako veľmi zničený človek, ktorý toho veľa zažil a už iba hľadá pokoj.

logan-pic-2

Prvý trailer na film Logan je užasný. Odhaľuje postavy, zasadenie a zčasti zápletku filmu, ale pritom stále veľa necháva pod rúškom tajomstva.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s