Tri Trailery #2: Wellness, 2049, John Wick

Prichádza druhý diel novej série “Tri Trailery” a s ňou aj pár zmien. Najdôležitejšie informácie sú o obsahu, kde už nebudem hodnotiť trailery ako “Dobrý, zlý a niečo v strede” a namiesto toho ukážem iba tri nazjaujímavejšie za posledných desať dní. A to je tá druhá zmena. Táto séria nebude vychádzať raz týždenne ale raz za desať dní. Keď už máme úvod za sebou, poďme sa pozrieť na tri najzaujímavejšie trailery za posledných desať dní.

#1: Blade Runner 2049

Harrison Ford sa minulý rok objavil po dlhoročnej pauze v pokračovaní kultového sci-fi filmu, Star Wars. Teraz sa Harrison Ford objaví po dlhoročnej pauze v pokračovaní kultového sci-fi filmu, Blade Runner. Pokračovanie sa odohráva tridsať rokov po prvom dieli a ako hlavné postavy uvidíme Ryana Goslinga a Harrisona Forda ako už staršieho Deckarda. Film režíruje vynikajúci Denis Villenueve, ktorý stojí za tohtoročným Arrival, filmom Sicario z minulého roku a úžasným trilerom Enemy. Podľa toho ako trailer vyzerá a kdo všetko je s týmto projektom spojený (okrem menovaných ešte aj Ridley Scott a David Fincher) dá sa očakávať naozaj kvalitný film. Premiéra je zatiaľ stanovená na 10. júna 2017.

#2: John Wick: Chapter 2

John Wick je úžasný akčný film. A budúci rok v čase Valentína si všetci namiesto Fifty Shades Darker pozrieme úžasne vyzerajúci akčný film s Keanu Reevesom, John Wick: Chaper 2. Druhý trailer ukazuje viac akcie, nejaké tie hlášky a hlavne dostaneme dôležitú informáciu na záporáčku filmu. Používa znakovú reč, takže je asi hluchá. A to som ešte v živote nevidel. A hudba v traileri je jednoducho fenomenálna.

#3: A Cure for Wellnes

Priznajme si to. Psychologicko-horrorovej adaptácie Bioshocku sa asi nedočkáme. A A Cure for Wellness môže byť to najbližšie, čo k tomu v najbližšej dobe dostaneme. A čo vlastne vieme o tomto filme? Príbeh sa točí okolo veľmi divného ústavu v Švajčiarsku, ktorý vyzerá ako úplne normálny wellness až na jeden malý rozdiel. Tu robia na ľuďoch zvrátené biologické experimenty. Čo presne sa v útrobách tejto inštitúcie odohráva sa dozvieme už 17. februára 2017.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s