Tri Trailery #3: Covenant, Stratené Mesto a Taboo

Dnes hovoríme o tých najzaujímavejších traileroch, ktoré sa na internete za posledných desať dní ukázali. Budeme spomínať najnovší projekt Toma Hardyho, pokračovanie v sérií Alien a o dráme zasadenej v 20-tych rokoch minulého storočia.

#1: Alien: Covenant

Alien je jediný film z celej veľkej série, ktorý som videl. Možno je teraz čas tie filmy dopozerať. Posádka lodi Covenant pristane na odľahlom svete o ktorom si myslia, že to je ráj. Samozrejme, že sa mýlia a medzi nich sa dostane nebezpečný mimozemšťan. Film uvidíme 19. mája 2017.

#2: Lost City of Z

Tom Holland sa tento rok objavil ako Spider-Man v Captain America: Civil War. Budúci rok v apríli si zahrá v adaptácií úspešnej knihy rovnomenného názvu, The Lost City of Z. Film je o britskom dobrodruhovi Percivalovi Fawcettovi, ktorý sa vydal hľadať tajomné mesto hlboko v Amazonskom pralese.

#3: TABOO

Zatiaľ, čo väčšina ľudí bude v januári pozerať Sherlocka, BBC vydá pár dní na to minisériu Taboo. Seriál sa odohráva okolo roku 1800. Tom Hardy hrá muža menom James Keziah Delaney, ktorý je že vraj už dávno mŕtvy. Keď sa však vráti z konca sveta, začne si budovať svoje vlastné impérium. Samozrejme, jeho spôsob nie je úplne legálny. Taboo bude mať osem častí, pričom prvá bude mať premiéru 7. januára.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s