Tri Trailery #4: XX, Chucky a PRIEPASŤ

Ospravedlňujem sa, že meškám. Posledných pár dní naozaj nestíham. A aby som to vynahradil, v tejto epizóde namiesto troch až šesť trailerov. Budeme hovoriť o novej slovenskej tvorbe, remakeoch a bude tu miesto aj pre fanúšikov horroru.

#1: Cult of Chucky

Child’s Play, prvý film s vraždiacou bábikou Chucky je dnes už považovaný za klasiku. A remake obľúbeného filmu rozhodne zarobí extrémne veľa peňazí. Tak prečo nedať reboot Chuckymu? Prečo nie. A o čom vlastne film bude? Do rodiny sa dostane bábika, ktoré začne pomaly ale isto vraždiť svojich majiteľov a ľudí okolo. Na projekte sa podieľa viacero ľudí z minulých dielov a to môže kvalite filmu výrazne pomôcť.

Matthew McCounaghey sa snažil nájsť zlato už dvakrát a to vo filmoch Sahara Fool’s Gold. Teraz sa pokúša znovu vo filme nazvanom jednoducho GOLD. Film je o mužovi menom Kenny Wells, ktorý sa vydá do Indonézie, aby našiel zlato. GOLD je film spravený na základe skutočných udalostí. Filmu sa dočkáme už 16.3.2017 a svojim vzhľadom pripomína The Founder (v našich kinách od 19.1.)

XX je nová horrorová antológia v ktorej sa nachádzajú štyri temné príbehy napísané a natočené štyrmi úžasne talentovanými ženami. Predstaví sa nám Annie Clark (známa aj ako speváčka St. Vincent) so svojím debutom The Birthday Party, Roxanne Benjamin (V/H/S trilógia) na nás kričí varovanie, ktoré znie Don’t Fall. Jovanka Vuckovic (The Captured Bird) sa odváži otvoriť niečo príšerné v The BOX a Karyn Kusama (The Invitation) sa zapletie do exorcizmu v The Only Living Son. Na tento projekt sa neskutočne teším a zaujíma ma, ako to bude vyzerať na obrazovke. Film vyjde digitálne aj v kinách už 17. februára.

Dobre, toto nie je plnohodnotný trailer. Na druhú stranu, môžeš počuť Emmu Watson spievať. Nič iné k tomu nie je. Pesnička je pekná a ja sa na tento film neviem dočkať. Kráska a Zviera dorazí do kín 16. marca.

Jeden z prvých dobrých filmov roku 2017. Sleepless je remake francúzskeho akčného filmu Sleepless Night. Jamie Foxx (Django Unchained) hrá policajta, ktorému mafia ukradne syna. On sa následne vydáva na cestu podsvetím aby ho získal späť. A to za každú cenu. Sleepless vyšiel v U.S.A a u nás zatiaľ o tomto filme ani hýru, ani slychu.

Poďme to zakončiť niečím slovenským. Patrik “Rytmus” Vrbovský hrá v najnovšom slovensko-poľskom filme. Pramálo sa o tomto filme vie. Film vyzerá veľmi dobre a v tejto ukážke sme dostali jednu z najlepších hlášok v histórií filmu. Čo si o Priepasti myslíš ty? Napíš nám svôj názor do komentárov.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s