Tri Trailery #5: COLOSSAL, KONG a RAW

Pôvodne mal tento článok vyjsť už včera, no kôli nedostatku materiálu som to o jeden deň posunul. Dnes budeme hovoriť o ambicióznom sci-fi, novej adaptácií King Konga a francúzskom horrore. Schválne sem nedávam trailer na Logana, pretože ten už všetci videli.

#1: Colossal

Prvýkrát som o tomto filme počul už v septembri pri interview s Annou Hathaway. Colossal režíruje španielský režisér Nacho Vigalondo, ktorý stojí za TimeCrimes. Toto je iný druh sci-fi, ktorý sa tak často už nevidí. Anne Hathaway hrá normálnu ženu, ktorá zistí že obrovské monštrum a jej mentálne problémy sú nejako prepojené. Colossal je momentálne jeden z mojich najočakávanejších filmov. Do kín by mal prísť už tento apríl.

#2: Kong: Skull Island

Nový King Kong. Čo viac chcieť? Herecky aj vizuálne film vyzerá úžasne. Samotný Kong je obrovský a neskutočne sa teším na moment, keď sa objaví na obrazovke v kine. Toto bude dobrá zábava. Nič viac, nič menej.

#3: RAW

Po XX môj druhý najočakávanejší horror tohto roku. RAW je francúzsky film o mladej vegetariánke, ktorá študuje veterinu. Po mäsožravom rituáli na jej škole skrytá chuť na hocijaké mäso v nej začne rásť. Po pravde, koncept znie úžasne a zaujíma ma prevedenie. Aj keď sa o samotnom filme (a aj dátume vydania) vie pramálo, RAW už stihol získať viacero ocenení.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s