Tri Trailery #6: Beauty and the Beast, Personal Shopper a Super Bowl

Desať dní ubehlo ako voda a ja som späť s ďaľšou dávkou trailerov. Dnes sa pozrieme na remake Krásky a Zviera, nahliadneme na nový projekt úžasnej Kristen Stewart a svôj čas dostane aj 30 sekundový Super Bowl trailer.

#1: Beauty and the Beast

Aj keď všetci vieme o čom film bude, tak toto je ten “príbehový” trailer, ktorý má odhaliť príbeh filmu. A to sa podarilo pekne. Čo ešte je v traileri pekné? Kostýmy. Tie sú absolútne nádherné. Dedinka, z ktorej Belle pochádza. Rovnako ako oblečenie, žiari všetkými možnými farbami a je radosť sa na to pozerať. Dokonca aj to CGI vyzerá úžasne. Už stačí len dúfať, aby bol film tak dobrý ako nám ukazujú. V našich kinách sa Kráska a Zviera objaví 16.3.

#2: Personal Shopper

Kristen Stewart sa pomaly stáva mojou najobľúbenejšou herečkou. A preto sa neskutočne teším na Personal Shopper. Podobne ako The Neon Demon, aj tento film sa odohráva v svete módy- presnejšie v jeho úplnom centre. V Paríži. Toto je však duchársky príbeh o Maureen (Kristen Stewart) a jej mŕtvom bratovi, ktorý sa s ňou snaží komunikovať. Na Personal Shopper sa veľmi teším aj keď to zatiaľ nevyzerá, že sa dostane na Slovensko.

#3: Transformers 5: The Last Knight- Super Bowl TV Spot

Znie to paradoxne, ale veľmi sa na tento film teším. Mark Wahlberg je fajnový herec a minimálne od neho sa dá čakať dobrý výkon. A CGI v tomto filme vyzerá úžasne. Viacero záberov z tohto traileru by som chcel mať vyvesené ako plagát. Do kín by mal (možno) posledný film zo série Transformers doraziť na konci júna.

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s