LEGO Batman vo filme/ The LEGO Batman Movie -recenzia

Ak skombinuješ LEGO a Batmana, môže vzniknúť niečo úžasné alebo niečo naozaj zlé. A možno aj niečo medzi tým. Akým filmom sa teda stal The LEGO Batman Movie?

lego-batman1

Batman (Will Arnett) je úžasný. Všetci okolo mu to hovoria a on je o tom 100% presvedčený. Jednoducho, je to ten najlepší hrdina a teraz ho čaká jeho najväčšia výzva. Všetci záporáci na čele s Jokerom ušli z väzenia a on ich musí dostať späť. A k tomu všetkému sa musí ešte starať aj o svoju rodinu pozostávajúcu z Alfréda a Dicka Graysona (Robin).

mv5bmtkyntk2oty2of5bml5banbnxkftztgwmja2mjczmti-_v1_sx1777_cr001777747_al_

Animácia v tomto filme je dychvyrážajúca. Film vyzerá ešte lepšie ako Lego Movie a tomu pomáha aj nádherná práca so svetlom a farbami. Tmavý a temný Gotham tu nenájdeš. Všetko je v čiernej a odtieňoch oranžovej, žltej, modrej a červenej. Jednoducho nádherné.

mv5bmtu0odczotgzov5bml5banbnxkftztgwnzk1mjczmti-_v1_sx1777_cr001777822_al_

LEGO Batman vo Filme je jeden z najzábavnejších filmov, ktorý som videl za poslednú dobu. Film sa vôbec neberie vážne a robí si vtipy zo Suicide Squad, iných Batman filmov a aj zo samotného Batmana. A vo filme je aj rapové číslo na čele práve s Batmanom. Toto je čistá zábava a tomu výrazne pomáha aj dokonalý casting. Ak máš tú možnosť, choď si tento film pozrieť v originálnom znení s titulkami. Will Arnett ako Batman je neskutočne zábavný, Zach Galifianakis ako Joker super vtipný a roztomilý, no Michael Cera ako Robin je pravdepodobne moja obľúbená postava.

mv5bmjq0nju1mdq3nl5bml5banbnxkftztgwnda2mjczmti-_v1_sx1777_cr001777747_al_

mv5bmzm4odyzndqznv5bml5banbnxkftztgwmzk1mjczmti-_v1_sx1777_cr001777744_al_

Čo sa týka negatív, mám iba jednu malú výčitku. Očakával som, že sa budem smiať trochu viac. Niektoré vtipy, aj keď boli vtipné, vo mne jednoducho nevyvolali smiech. No toto je veľmi malá výčitka a aj keď sa na nejakom vtipe nezasmeješ, do minúty príde ďaľší a tak sa nemusíš báť o nedostatok humoru.

mv5bntywnzm5mti0mf5bml5banbnxkftztgwnza2mjczmti-_v1_sx1777_cr001777744_al_

The LEGO Batman Movie je neskutočne odhľahčený a zábavný pohľad na jednu z najlepších komiksových postáv. Dychvyrážajúca animácia, nádherné farby, vtipný príbeh a fakt, že sa film nebojí robiť si srandu (viac-menej) zo všetkého je úžasné. K tomu si ešte pripočítaj skoro dokonalý kasting a máš z toho povinnú jazdu pre fanúšikov zábavy, LEGA a Batmana.

LEGO Batman vo Filme/ The LEGO Batman Movie je nadpozemsky zábavný.

5/5

+Batman

+casting

+animácia

+farby

+príbeh

+soundtrack

+vtipy

A čo ty? Videl si LEGO Batman vo Filme? Ak áno, napíš čo si o filme myslíš dolu do komentárov.

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s