Tri Trailery #7: SUPER BOWL! (a aj niečo iné)

Za posledných desať dní sa nám toho na internete objavilo viac, ako som očakával. To hlavne súvisí s Super Bowlom, na ktorom mali viaceré filmy svoje extrémne drahé tridsaťsekundové trailery.

#1: Všetko zo Super Bowlu

Naozaj. Je tam príliš toho dobrého, aby som mal vybrať jeden. Môj osobný favorit je druhá séria Stranger Things, čo bol jeden z mojich najobľúbenejších seriálov minulého roku. Pomimo to sme však dostali aj pohľad na Fate of the FuriousPirates of the Carribean: Dead Man Tell No TalesLogan a omnoho viac. Všetky trailery, ale aj iné krátke upútavky, môžete nájsť tu.

#2: Aftermath

Arnold Schwarzenegger je dobrý herec. A aj keď ho väčšina z nás pozná z akčných filmov, mal už aj pár dramatických rôl, naposledy vo filme MaggieAftermath zasadí Arnolda do ďaľšej dramatickej úlohy, tentokrát v roli otca, ktorému rodina umrie pri havárií lietadla. To ho “vyprovokuje” nájsť muža za túto zrážku zodpovedného a prinútiť ho ospravedlniť sa. Film je natočený podľa skutočnej udalosti a v U.S.A vyjde už na začiatku apríla.

#3: It Comes at Night

Nový počin od štúdia A24 je tentokrát horror s tajomným názvom, It Comes at Night. Zatiaľ čo neznáma hrozba likviduje okolitý svet, jeden muž so svojou ženou a dieťaťom žijú izolovaný od civilizácie v jednom veľkom dome. Toto sa však naruší keď ku nim príde zúfalá mladá rodina, ktorá potrebuje ochranu. Čo presne v noci prichádza sa dozvieme až v auguste tohto roku.

To je odo mňa na dnes všetko. Vynechal som niečo? Kľudne mi to napíš do komentárov.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s