Tri Trailery #8: Pesničky, Stredná škola a Jason Momoa

Od minulého dielu Troch Trailerov prešlo desať dní a to znamená jediné. Čas na ďaľší diel. Dnes sa pozrieme na spevavý projekt Ryana Goslinga, problémy na strednej škole a na púšty Texas plný kanibalov (takže normálny Texas). Okrem toho sme však dostali aj ďaľší trailer na sci-fi komédiu Colossal, prvý pohľad na nový dokument s The Rockom a film o evakuácií v Dunkirku. A tento nenatočil Christopher Nolan. Poďme už však do toho.

#1: The Bad Batch

Keanu Reeves a Jason Momoa v Mad Max prostredí? Prečo nie? Aj napriek nedostatku informácií, tento počin vyzerá zaujímavo. The Bad Batch by mal byť mix medzi sci-fi a drámou, takže veľa akčných scén je asi zbytočné očakávať. Podľa IMDb tento film je dystopická love story zasadená v komunite kanibalov. To by mohla byť zábava.

#2: My Entire High School Sinking Into the Sea

Škola je ťažká. Ale všetko sa stane ešte ťažšie keď zemetrasenie spôsobí, že tvoja škola sa pomaly začne potápať. A práve tento problém sa pokúsi priblížiť nový film (s priveľmi dlhým názvom) My Entire High School Sinking Into the Sea. A to všetko zabalené v nádhernom animovanom prevedení. Vyzerá to super. Film vyšiel už minulý rok a do Európy by sa mal dostať v najbližšom mesiaci.

#3: Song to Song

Úspech La La Landu je cítiť. Najnovší projekt Ryana Goslinga je taktiež spojený s hudbou. Táto moderná love story je zasadená v meste Austin, Texas a sleduje dva páry. Jeden sa skaldá z dvoch hudobníkov, Faye (Rooney Mara) a BV (Ryan Gosling), ktorí si razia cestu hudobnou scénou. Ten druhý pár sa skladá z hudbného magnáta Cooka (Michael Fassbender) a čašníčky (Natalie Portman), ktorú sa mu podarí zviesť. A spolu naháňajú úspech na rock ‘n’rollovej hudobnej scéne.

To je na dnes odo mňa všetko. Vynechal som niečo? Neváhaj to napísať do komentárov.

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s