Tri Trailery #10: Baby Driver, Atomic Blonde a OKJA

Ospravedlňujem sa, že meškám. V posledných dňoch som toho mal naozaj veľa a sotva som stíhal a k tomu všetkému sa nám urodilo také množstvo trailerov, že bol problém vybrať iba tri. No nič, poďme na to!

#1: Baby Driver

Edgar Wright je jeden z najoriginálnejších režisérov našej doby. A práve preto sa teším na jeho nový počin, Baby Driver. Film je o mladom, ale nadanom vodičovi, ktorý prepravuje zlodejov z jedného miesta na druhé. Trochu mi to pripomína Drive až na to, že Baby Driver je akčný film/ komédia/ kriminálka. Edgar Wright napísal aj zrežíroval tento film a v hlavných úlohách uvidíme Ansela Elgorta (Fault in our Stars), Jamieho Foxxa (Django Unchained), Kevina Spaceyho (House of Cards), Lily James (Downtown Abbey) a Jona Bernthala (Fury). Film mal premiéru pred pár dňami na festivale SXSW- South by SouthWest, ale medzi širokú verejnosť sa dostane až na začiatku augusta.

#2: Atomic Blonde

Úspech R-kových akčných filmov ako je John Wick je cítiť. A práve vďaka tomuto úspechu môžme dostať Atomic Blonde, čo vyzerá ako úžasný akčný film. A len tak na okraj, toto je jeden z najlepších trailerov na akčný film, aký som videl. Skoro minútu dlhá scéna, kde Charlize bojuje proti tým dvom chlapom, je dôvod prečo si film pozrieť. Táto ženská verzia Jamesa Bonda, v hlavných úlohách s Charlize Theron a Jameson McAvoyom, má premiéru v polovici augusta tohto roku.

#3: Okja

O tomto projekte sa vie najmenej (z týchto troch) ale aj tak sa neskutočne teším. Bong Joon-Ho, režisér geniálneho sci-fi Snowpiercer, pracuje na ďaľšom “západnom” filme s Tildou Swinton. O filme sa vie málo. Mija je mladé dievča, ktoré sa snaží ochrániť svôjho najlepšieho kamaráta (masívne zviera menom Okja) pred obrovskou spoločnosťou, ktorá sa snaží Okju uniesť. Film zatiaľ nemá stanovený ani dátum premiéry, no mal by vyjsť tento rok.

To je odo mňa na dnes všetko. Vynechal som niečo? Ak hej, kľudne to napíš do komentárov.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s