Tri Trailery #12: War Machine, Death Note a Doctor Who

Desať dní je za nami a to znamená, že je čas pozrieť sa na najzaujímavejšie trailery za posledné dni. Dnes sa pozrieme na dva nové Netflix projekty a najnovšiu sériu Doctora Who. Okrem toho sme však dostali aj trailer na Valerian a novú adaptáciu knihy It

#1: War Machine

Nie, toto nie je nový Marvel film. War Machine je absurdistická vojnová komédia v hlavnej úlohe s Bradom Pittom. Film sleduje generála Glenna McMahona, ktorý sa vydáva na misiu do Afganistanu, len aby ho následne zničili média. Na Netflixe by sa mal film objaviť 26. mája.

#2: Death Note

Najprv Ghost in the Shell a teraz Death Note. Remake anime je očividne najnovší trend. Death Note je filmová adaptácia populárneho anime o stredoškolákovi, ktorému sa do rúk dostane zápisník smrti. Ak napíšeš niekoho meno do toho zápisníku, ten človek umrie. Film by mal vyjsť na Netflixe 25. augusta.

#3: Doctor Who 10. séria

Doctora Who som prestal pozerať približne po 5 sérií, ale teraz sa chcem vrátiť. Toto ani zďaleka nie je najlepší seriál v televízií, ale je príjemne zábavný a dobre pri ňom plynie čas. Toto je posledná séria kde Peter Capaldi hrá Doctora. Podľa tohto traileru vyzerá najnovšia séria celkom zábavne. Doctor Who má premiéru 15. apríla.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s