Tri Trailery #13: MARVEL, STAR WARS a A24

Tak toto je nečakané. Marvel aj Star Wars vypustili trailer v priebehu jedného týždňa. A štúdio A24 (ktoré sme tu už jednu epizódu nespomenuli) vydalo trailer na jeden z ich najzaujímavejších projektov. Poďme na to!

#1: Thor: Ragnarok

Trailer na tretieho Thora nielenže prelomil rekord za najpozeranejší trailer v priebehu 24 hodín, ale aj príjemne prekvapil. A ty už si ho určite videl. Ani sám neviem, čo je lepšie. Či Hulk vo vesmíre, Thor a jeho hlášky, pesnička Led Zeppelinu v traileri alebo nádherný farebný svet Taiku Waititi. To je ten chlapík, čo má na svedomí geniálny Hunt for the Wilderpeople What We Do In The Shadows. Už sa neviem dočkať, kedy sa film ukáže v kinách. V U.S.A má Thor Ragnarok premiéru naplánovanú na 28. októbra a na Slovensku by sa film mal objaviť 2. novembra.

#2: Star Wars: The Last Jedi

Priznávam sa, tento trailer ma nenadchol tak veľmi ako trailer na Force Awakens. A to možno kôli tomu, že som aj trochu vedel, čo od tohto filmu očakávať. Aj napriek tomu, celkom sa teším. Highlight traileru je definitívne Rey a jej ovládanie sily. A (prirodzene) Luke a jeho hláška na konci. V niektorích momentoch to vyzerá, že dostaneme flashbacky do minulsti, čo by bolo pekné. Skrátene, film vyzerá zaujímavo a do našich kín sa dostane tieto vianoce.

#3: Menashe

Mám pocit, že v tomto bode už je nepotrebné vysvetlovať moju lásku voči štúdiu A24 alebo ich vôbec predstavovať. Ale pre istotu to ešte raz zopakujem. A24 je filmové štúdio zodpovedné za umenie ako 20th Century WomenThe VVITCH The Lobster. A dnes im vyšiel trailer na ich najnovší film, Menashe. V ňom sa pozrieme priamo do srdca ortodoxnej židovskej kultúry v New Yorku. Náš hlavný hrdina, Menashe, je žid bez ženy s jedným synom. Lenže jeho náboženstvo a kultúra mu zakazuje vychovávať syna sám. Viac z príbehu je odhalené, lenže chcem, aby si detaily zistil až pri pozeraní. Menashe vyjde 28. júla.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s