Tri Trailery #14: Beguiled, Kingsman a Cars ( a bonus)

Desať dní ubehlo a kôli tomu musím vymýšlať nejaký úvod ku článku o traileroch. Dnes sa pozrieme na historickú drámu The Beguiled, pokračovanie úžasného Kingsman a trailer na tretí diel Cars. Poďme sa na to pozrieť.

#1: The Beguiled

Človek by si myslel, že byť v opatere siedmych žien je ráj. Trailer na The Beguiled ukazuje opak. Neďaleko od dievčenskej školy nájdu jej obyvateľky raneného vojaka z prebiehajúcej Občianskej vojny. Nie dlho po tom, čo ho zoberú dovnútra, ich školu zaplnia záhady, sex a (možno) aj niečo veľmi temné. Film režíruje Sofia Coppola, pred kamerou sa obaví viacero slávnych hercov (Elle Fanning, Nicole Kidman a Colin Farrell) a premiéra je zatiaľ stanovená na 14. júla.

#2: Kingsman: The Golden Circle

Kingsman bol super. The Golden Circle vyzerá o trochu lepšie. Nielenže sa dočkáme ešte viac over-the-top príbehu ako v prvom dieli, ale predstavia sa nám nové tváre. Medzi nimi je Halle Berry, Channing Tatum a Jeff Bridges. A taktiež sa navráti Colin Firth! Jednoducho, teším sa až film vyjde v septembri tohto roku.

#3: Cars 3

Netuším, čo povedať. Je vo mne mix nadšenia a hlbokého sklamania. Nič viac. Dúfam v niečo (minimálne) dobré.

BONUS!

Čo bola najlepšia časť Logana? Ak si neodpovedal X-23, asi by si mal odísť. Nedávno som našiel toto video Dafne Keen, kde ju aj počujeme rozprávať (čo sa v Loganovi veľmi nedialo). Uži si toto krátke video, lebo odo mňa je to na dnes všetko.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s