Tri Trailery #15: Dark Tower, Rought Night a Wonder Woman

Po desiatich dňoch sa nám na internete objavilo viacero zaujímavých trailerov. Síce dnes vyšiel plnohodnotný trailer na Blade Runner 2049 (pozri si ho tu) a prvý pohľad na pripravovanú drámu Churchill (trailer tu), našiel som tri zaujímavejšie trailery.

#1: The Dark Tower

Na tento projekt sa teším z dvoch dôvodov. Po prvé, nič o tom neviem. To je v dnešnej dobe niečo veľmi netradičné a preto sa snažím zistiť čo najmenej dodatočných informácií o filme. Po druhé, Dark Tower vyzerá úžasne. Aj napriek tomu, že tento trailer ukazuje priveľa, teším sa. Nad týmto trailerom sa dokážem rozplývať hodiny. Idris Elba ako Gunslinger je úžasný, no pre mňa je hlavným ťahákom Matthew McConaughey ako Man in Black. Je to badass. Táto adaptácia knihy Stephena Kinga by sa do našich kín mala dostať na prelome júla a augusta.

#2: Rough Night

Z času na čas každý z nás potrebuje bláznivú/hlúpu komédiu. A presne to by mohol Rough Night poskytnúť. Neexistuje racionálny dôvod, prečo by som sa na tento film mal tešiť. Možno kôli tomu, že Scarlett Johansson je super a kľudne si pozriem film len kôli nej. A možno preto, že minulý rok sa nečakaným hitom stali Bad Moms. Príbeh filmu je celkom jednoduchý. Banda žien na párty si užíva prítomnosť striptéra až do momentu, kým ho omylom nezabijú. Film má zatiaľ stanovenú premiéru na začiatok júna.

#3: Wonder Woman

Premiéra Wonder Woman je neuveriteľne blízko (1. júna) a ja sa neviem dočkať. A aby nám fanúšikom DC zlepšilo náladu, vydali ďaľší trailer. Je tu veľa nového, hlavne od malej Diany a ešte trochu viac akčných scén. Čo sa týka antagonistu, zatiaľ nebol plno odhalený v žiadnom traileri, plagáte ani ničom podobnom. Asi sa budeme o ňom, ale aj o kvalite filmu, musieť presvedčiť až sami v kinách.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s