Tri Trailery #16: OKJA, Baywatch a Planéta Opíc.

Meškáme. To však nevadí. Dnes sa pozrieme na najnovšie trailery pre filmy, o ktorích sme už hovorili. Poďme na to.

#1: OKJA

Snowpiercer bol úžasný. A najnovší projekt režíséra Bong Joon-Ho a herečky Tildy Swinton vyzerá ešte lepšie. Tento exkluzívny Netflix film bude o nezvyčajnej láske medzi malým dievčaťom a masívnym zvieraťom menom Okja. Okrem toho však film hovorí aj o znečisťovaní prostredia, obrovskej spotrebe jedla a modernom konzumerizme. Vo filme sa objaví niekoľko známych tvárí ako Tilda Swinton (Doctor Strange), Jake Gyllenhaal (Nightcrawler), Steven Yeun (The Walking Dead) a Paul Dano (Little Miss Sunshine). Film by sa mal na Netflixe objaviť približne 28. júna.

#2: Baywatch

Nový Baywatch si berie veľa inšpirácie od Deadpoola. Minimálne, čo sa týka trailerov. R rating, mix humoru a akcie, DMX pesnička v traileri. A vychádza to. Baywatch vyzerá úžasne a je vysoká šanca, že toto bude tá najlepšia komédia tohto roku a ja premiéry už neviem dočkať. Baywatch má u nás premiéru 15. júna.

#3: War for the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes Dawn of the Planet of the Apes patria ku tým najlepším remakeom tohto storočia. A teraz sa blíži posledná časť tejto trilógie. Vojna. Woody Harrelson, kamera, CGI; všetko sa to dá popísať iba jedným slovom. Úžasné.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s